Share
Go down
Admin (Osud)
Admin (Osud)
Admin a Osud
Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 2017-05-06
http://shademore.forumczech.com

Erik Andrei Mikhailovich

on 20.08.18 14:31


KAPPA 

TORI // 17.03.2018 // Levi Miller 

Lucielle Ares Mikhailovich (Matka) 
Rigel Rivenvarg (Otec) 
Evgen Sagorsky (Strýc) 
Victor S. Mikhailovich (Strýc) 
Arzon Rivenvarg (Strýc) 

Národnost: Americká 

Výška: 5ft 4inch 
Váha: 115lbs
Je neustále v pohybu jako šmouha, ale kdyby se vám opravdu povedlo Erika postřehnout, nejedná se o nikoho jiného než nezbedného chlapečka s rozcuchem a zvláštní jiskrou v očích. Abychom byli přesní, jedná se o rodinné dědictví, kterému ani on neunikl. Hetorochromní gen se předává z generace na generaci, a právě proto není divu, že ani Erik nebyl výjimkou - pravé oko má modré a levé hnědé. Stejně oříškově hnědé jsou i jeho dosti často kudrnaté vlasy, které se stáčí do prstýnků, pokud jej maminka čas od času zapomene ostříhat.
Už teď v brzkých letech je znát jeho výrazně ostrých rysů, které dědil samozřejmě po tatínkovi, ale na druhou stranu se také zdá, že nikdy neopustí svou škatulku rozkošného malého kluka. Není ale nutno dodávat, že snad v dospělosti bude příčinou hned několika zlomených srdcí. No stále lepší než několik zlomených vazů. Na druhou stranu vzhledem k tomu, kdo je, je jasné, že se za život nejspíše ani tomu nevyhne.
Vždycky se prezentuje v přítomnosti cizích jako slušný a vychovaný klouček, který nikdy nenamočil do hloubky špatné strany ani rukáv. Byl veden už od začátku k tomu, aby nedělal problémy a nevedl stejný poměrně konfliktní a vzteklý život jako oba jeho rodiče. Přesto se čas od času nezapře jeho vrozený temperament, který z něj dělá malého čertíka s růžky. Patří k dětem, které neustále hledají skulinu ve slovech rodičů, aby dostali to, co si zamanuli, sem tam se jim nechce poslouchat a o každém rozhodnutí mají nutkání okamžitě smlouvat. Zákazy nemají žádnou váhu a jsou tu běžně od toho, aby se porušovaly.
Není zas tak neposlušný malý spratek, ostatně on nikdy neměl vodítko utažené natolik, aby byl veden k tomu dělat velké problémy. Je zapřisáhlý dobrodruh, který tráví hodně času venku a nudné deštivé soboty jsou pro něj ty nejhorší. Má nutkání neustále objevovat nové věci a rozhodně mu není nic cizí a divné. Je pro každou srandu a nedělá mu problém sníst pět žížal, aby uchvátil ostatní děti na hřišti svou nehoráznou statečností, leč to někomu může přijít absolutně nechutné.
I když se lhát nemá, sem tam se malá lež hodí, a stále ho nikdo nebyl schopen naučit tomu, jak je to špatné. A nejspíše už nikdy v životě nenaučí. Lže jak když tiskne a nejspíše dokonce i velmi dobře, což je nejspíše vina otce, který je v tom taktéž možná až moc dobrý. Erik hledá možnost lhát kdykoliv, kdy to jde a poměrně značně si umí vymýšlet, protože mu byla nadělena přímo dokonalá představivost. Je možné, že ho nečestnost po čase mrzí a přijde na to, že bylo možná lepší říct pravdu, ale za dalších patnáct minut už si z toho zase nic nedělá, je jednoduše opravdu v tomto směru nepoučitelný.
Ale k tomu všemu potřebuje rozhodně odvahu. Kdo by se snad takhle všem chtěl postavit, být opovážlivý a neustále v jednom maléru za druhým? Pro něj není nic překážkou a rozhodně nemá strach ze svého nočního pokoje, protože dávno ví, že rozhodně pod jeho postelí nespí příšera. Má to přeci dobré vysvětlení - strýček Magnus by přeci nechtěl ležet s jeho smradlavými ponožkami celou noc. Stejně tak v šatníku, tam se prostě ani ten nejmenší strašák nevejde. A vysvětlení je opět naprosto primitivní.
Jednoduše a stručně Erik je velký bordelář. Nikdy nic neuklidí a vše nechává ležet přesně tam, kde mu to upadne od pazourů. Kdo ví, jestli se snad ještě někdy naučí čistotě, ale ostatní mohou s přehledem konstatovat, že je to pořádný čuník a jeho pokojíček většinu času připomíná právě prasečí chlívek, načež se on brání, že je to takhle nejlepší a jedná se o jeho systém ukládání věcí. Zvláštní systém, který ostatní prostě nepochopí.
A tak to vypadá i s ním. Neustále je špinavý od bláta, v botách nosí domů pomalu celé pískoviště a neustále jsou všude po domě šlápoty od špinavých bot, které nepatří nikomu jinému, než právě Erikovi. Pohlavků a nadávek za to schytal přímo naděleně, jenže na tohle nepomáhá ani ruská výchova, která jako by v jeho případě ztratila naprostý smysl. On si z toho hlavu nedělá a jeho mozek se soustředí na úplně jiné věci, než na čurbes okolo něj.
O čem tedy vlastně přemýšlí? V první řadě asi rozhodně ne o smyslu života, to je na něj příliš moc a pravděpodobně ještě bude trvat, než bude tahat maminku za rukáv, aby mu koupila první pořádnou knihu a chemickou laboratoř v kufříku. Po tátovi sice intelekt zdědil až požehnaně, ale on se spíše učí za pochodu všemu, co jej právě cvrkne do nosu. Většinou přemýšlí nad tím, co provede strýčkovi Maxovi, kterému se často směje, že nemá prst, dále také přemýšlí, kam zajde hned, jak to bude možné. V pokojíčku má mapu celého města a řekl si, že objeví každý kout téhle velmi zajímavé krajiny, která čítá hned několik dech beroucích míst, které musí sám objevit. Je milovníkem zvířátek a přírody, a kdyby to šlo, nejspíše by se tam i odstěhoval, aby mohl být jako správný skautík. Zbožňuje táboření a celkově jakékoliv výlety s rodinou kamkoliv, kde může běhat, skákat a lézt na všechno, na co se dá. Vůbec mu nevadí mít obouchané lokty, rozbitá kolena a modřiny snad všude, kde si umíte představit. Někdy se snad zdá, že ho doma mlátí, ale on se na to vždy jen usměje s tím, že je to právě on, kdo doma ostatní terorizuje. Společnost mu také dělají dva pejci, které miluje nadevše. Maminčin mastif Apollo a Australský Kelpie Frodo ho doprovází velmi často, proto je skoro až samozřejmé, že Erika bude alespoň jeden z nich doprovázet. Dost často jsou mu jedinou společností, a to hlavně ve chvíli, kdy se zlobí na celý svět, trucuje a je naštvaný primárně na svou famílii.
I přes všechno nedá na svoje rodiče dopustit a je to bezvýhradně jejich mazánek. Vždy, když má problémy, jednoduše vletí to náruče tatínkovi a už jsou na něj ostatní děti krátké. Ano, táhnou spolu za jeden provaz a jejich vztah by jim kdejaký otec mohl závidět. Ani s maminkou se nemá špatně a rozhodně by jí nenacpal při první příležitosti do krabice a neposlal na Laos, jak by to udělal se strýčkem Magnusem, kdyby na jeho velký bílý zadek opravdu našel tak velikánskou krabici. Maminka je jenom jedna. A v tomhle případě se jedná o kec, kterému není radno věřit, protože on má maminky rovnou tři. Tedy záleží z jakého konce se to vezme. Už v jeho věku moc dobře ví, že maminka tatínka nemá ráda, protože si našel místo ní jiného pána, kterému teď říká strýček a vše se zdá mírně zamotané. Zároveň maminka je dokonce dvojnásobná mamina, které někdy prská a někdy dokonce zpívá písničky na dobrou noc, pokud se do toho nevloží strýček Viktor s jeho příběhy o pirátech a mafiánech, které byly opravdu poutavé a zároveň kvalitně uspávající.
Je to kluk mírně staré školy, běžně se moc nezajímá o nynější technologii, doma si stále pouští kazety a už v jeho věku poslouchá hlavně starý rock, protože není nic lepšího než pořádné pecky od Pink Floydů či Leda Zeppelina, a právě proto si nedávno usmyslel, že se naučí hrát na kytaru. Není náhodou, že se jeho pes jmenuje Frodo. Už od útlého věku žije na fantasy filmech, jako by to byla náhrada jeho kyslíku. Věčně běhá s klacky, které nahrazují velké meče a sem tam brblá elfsky a celkově působí opravdu trochu jako hobit. Místo koní jezdí na kole a někdy si rozhodne rozmlátit pusu na skateboardu. Je opravdu na první pohled šťastným dítětem, jehož rodina není plná vrahů, lhářů, a v konečném důsledků i konkurentů na světovou dominanci. Je až zvláštní, že je stále duší čistý a andělsky neposkvrněný. Je nutno uznat, že se sice mohl narodit do možná trochu lepší rodiny ve Spojených státech, ale už od narození byl obklopen tolika těmi, kteří ho měli rádi, že vždy tvrdí, že do lepšího blázince na svět ani přijít nemohl. Však ona je to početná cvokárna, ale za nic na světě by nikoho z nich nevyměnil. A to ani strýčka Magnuse!
Narodil se do té nejhorší rodiny, kterou si dokážete představit. Bohužel by se snad dalo označit jako lepší, kdyby se dala ona rodina popsat jako: "Mírně divná, zvláštní zvyky, dávají si trapné dárky, milují velké rodinné sešlosti a tety si věčně stěžují, jak hodně přibraly, a jací jsou jejich manžílci nevěrní a otáčejí se za každou courou. Tomu všemu by možná korunovali rodiče, kteří by se neustále hádali, pak by se usmiřovali, no a takhle by to šlo dokola. Otec by mohl být více méně vášnivý alkoholik a matka mít milence nebo klidně i dva." Tohle zní jako klasická dysfunkční rodina amerického předměstí. A co takhle tedy blíže přiblížit tu jeho, která takhle bohužel a zároveň díky bohu přesně takhle nevypadá. Jeho rodiče spolu nejsou. Matka otce zapřísáhle nesnáší. Erikovi to vlastně nikdy nikdo nevysvětlil, proč se vídají tak málo a nemluví spolu skoro vůbec, no a když se poštěstí, běžně na sebe křičí nebo opravdu otře diskutují. Strejda Evgen jednou řekl, že se na ní táta vykašlal, protože no upřímně, kdo by taky někdy maminku vydržel, že? Pro malého Erika to bylo vždy něco nepochopitelného, máma je skvělá ve všech ohledech, proto se na tátu v tomhle ohledu zlobil. Ale nejspíše to tak mělo být a vypadá to, že je šťastnější se strýčkem Maxem, kterého má maminka snad ještě méně ráda než tatínka. Často si pak v jeho přítomnosti mumlá nadávky, někdy ho mlátí a někdy nadává prostě nahlas. Mamina žije se strýčkem Viktorem, který je jako nejlepší kamarád a zároveň služka na všechno, o co by si mamince nikdy neřekl. Sem tam se staví na pokec i její druhý mladší bratr, který nosí domů všechno možné, co by se mohlo Erikovi líbit, ať už se jedná o lízátka od dětského lékaře nebo nový stetoskop, kterým pak Erik poslouchá všechny kolem a nejčastěji strýčka Magnuse, který se na to tvářil vždy naprosto odmítavě a nechtěl s malým Erikem mít v nejlepším nic společného. Jenže v tu chvíli po něm strýček Evgen hodí tak špatný pohled a je hotovo. Poté může Erik trápit Magnuse dlouhé minuty a sem tam se k němu i přitulit, protože ví, jak to starý vlk nemá rád.
Jakožto nejmladší lykon neměl nikdy možnost navštěvovat školku, v pozdějších letech nemůže ani chodit do školy. Je si jistý, že by nikoho nesnědl, ale jednoduše si nikdo nepřál, aby sdílel život s ostatními lidskými dětmi, které by se nemusely tvářit vstřícně, kdyby věděly, co je Erik zač. A proto má domácí školu, kdy s unuděným výrazem poslouchá dlouhé výklady. A možná proto nad ním už všichni zlomili hůl, protože je jasné, že jej momentálně kvantová fyzika nezajímá. Raději běhá od rána do večera po lesích a hraje si se psy. Sem tam v poslední době pořádá výlety do města, aniž by o tom rodiče věděli. Viníkem je nejspíše Jesse, který s ním někdy tráví odpoledne, i když ne vždy se tváří nadšeně z toho, že s Erikem vůbec někam chodí. Je mezi nimi poměrně velký věkový rozdíl a není divu, že si někdy nerozumí, ale Erik nikdy nic lepšího nedostal, tak nad podivným synáčkem strýčka Magnuse nikdy neohrnoval nos. On zas tak špatný není, když se to vezme kolem a kolem. Dokonce Jesseho někdy vítá s nadšením a otevřenou náručí. Za toho půlroku opravdu znamenitě vyrostl. Bylo to jako včera, co se teprve učil chodit a teď? Mohl by klidně nastoupit do školy a nikdo by se nedivil. Celé tohle vlkodlačí dospívání je poměrně divné, ale nikdy si nestěžoval. Měl vše, co potřebuje k životu a až překvapivě prosperuje. Je na čase, aby se věci konečně pokazily.
V hromádce podzimního listí by jste ho nejspíše ani nepostřehli. Na druhou stranu sice se může chlubit opravdu ukázkovou srstí alá dokonalá kamufláž, no on nikdy neumí být tak potichu, aby se neprozradil. Ve vlčí podobě je přímo ukázkovým dospívajícím mladým vlkem, který je stále znatelně ve vývinu. Má hubené nožky, útlý trup a zoubky připomínají spíše jehličky než tesáky, kterými by se dalo opravdu efektivně trhat. Přesto je větší než běžný lykon, a to nejspíše tím, že jeho matkou je vlkodlak, kteří jsou geneticky vždy větší. Dost možná svou stavbou těla připomíná otce, který nevyrostl do výšky nýbrž do kvalit. A právě proto je opravdu hbitým a vytrvalým jedincem, který by neměl problém utéct kdekomu a protáhnout se i malinkými škvírami. Běžně se ve vlčí podobě moc nepochybuje, proměna je pro něj bolestivější než normálně, což je možná odůvodně příliš rychlým růstem.

Po dlouhém přemlouvání dostal od maminky svého prvního pejska Froda, který jej doprovází skoro na každém kroku a je to opravdu Erikův nejlepší přítel.  • Nemá rád své prostřední jméno
  • Jeho nejoblíbenější laskominou jsou klasické americké Twinkies.
  • Má alergii na lepek, což jej částečně omezuje, ale v právě v případě plněných sladkých pišotů se neomezuje, díky čemuž má běžně osypané hlavně ruce a tvoří se mu sem tam ekzém.
  • Pod polštářem má běžně dvě pistole, ze kterých má ale zakázáno střílet. Běžně díky faktu, že s sebou jednu věčně tahá, aniž by s sebou samozřejmě měl náboje.
  • Je opravdu velkým nadšencem Pána Prstenů, proto má doma sbírku klacků, které jsou seřazeny podle toho, jak věrohodně připomínají meče. Často také na oblíbený svět v konverzaci navazuje a poukazuje, no běžně mu lidi nerozumí.
  • Kromě angličtiny už zvládá konverzačně poměrně dobře rusky.
  • Velmi často dělá, že je hloupý, protože se mu líbí, když ho lidé litují. Naučil se z toho velmi efektivně těžit.
  • Zbožňuje staré gramofonové desky a k narozeninám si přeje dostat jeden opravdový starý gramofon.
  • Sbírá komixy s Deadpoolem, kterými ho zásobuje táta, i když jsou prý pro jeho věk poměrně nevhodné a běžně je Erik schovává pod postelí, kde se v tom bordelu ztratí.

Admin (Osud)
Admin (Osud)
Admin a Osud
Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 2017-05-06
http://shademore.forumczech.com

Re: Erik Andrei Mikhailovich

on 20.08.18 17:27
VISA APPROVED

Tato osoba smí pobývat na území Spojených států po dobu neurčitou:

Erik Andrei Mikhailovich
...............................................
Toto je schválený profil. Úpravy a dodatky ke schválení 
smí přidávat pouze majitel postavy. Po schválení jsou 
tyto úpravy a dodatky přidány do profilu.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum